in

Bu Altcoin, Coinbase Dopingiyle Yüzde 1.700 Yaptı!

Bir altcoin, küresel olarak en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase’te listelenmesinin ardından oldukça iyi bir performans gösterdi. Kripto para ödeme uygulaması olan Flexa’nın tokeni AMP, Coinbase duyurularının ardından tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.12 dolara yükseldi.

AMP, en iyi performans gösteren altcoin olarak 0.12 doları gördü

AMP, aslında Flexa isimli bir kripto para ödeme platformunun kripto para birimi. Geçtiğimiz yıla kadar Flexacoin (FXC) olarak biliniyordu. Yeniden markalaşma, altcoin’e güç vermiş görünüyor. AMP, yıla 0.006 dolardan girmişti. Mevcut fiyat hareketleriyle yılın başından bugüne kadar yüzde 1.700’lük kazanç elde etmiş görünüyor. Flexa, Kanadalı çok uluslu e-ticaret şirketi Shopift ile ortaklık kurdu. Ayrıca, sunduğu ödeme olanaklarını Facebook ve Google’ın ilgili alışveriş kısmına genişleteceğini duyurdu.

Aynı zamanda, Mayıs ayının sonlarında ABD gıda zinciri Sheetz, Flexa ile ortaklık kurarak Bitcoin ödemelerini kabul etmeye başlayacağını açıklamıştı. Tüm bunların yanı sıra, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere geçtiğimiz hafta Coinbase, AMP’yi listeleyeceğini duyurmuştu. Borsa, bu duyurunun ardından dün, alım satımı başlattı. Kriptokoin.com olarak her listeleme haberinde de bildirdiğimiz üzere Coinbase’in etkileşime geçtiği coin’lerin fiyatında önemli bir yükseliş gözlemleniyor. Sonuç olarak bu gelişmeler, altcoin’in fiyatını olumlu bir şekilde etkilemiş gibi görünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Takip et

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Iron Finance’s Titan Token Crashes to $0 In a Sudden DeFi ‘Bank Run’

Marc Robinson Is Named Head of Custody by BitMex