in

Formula 1 Yarış Devi, Bu Altcoin Tezos (XTZ)’yi Seçti!

Formula 1 yarış devi McLaren Racing Limited, Altcoin Tezos’u (XTZ) bir dizi değiştirilemez token (NFT) başlatmak için Resmi teknik ortağı olarak duyurdu. Bu gelişme, McLaren’ın kripto ve NFT endüstrisine girişini işaret ediyor.

McLaren, NFT kullanan Red Bull ve diğer yarış şirketlerine katıldı

McLaren, yükselen NFT endüstrisine giren yapan ilk yarış şirketi değil. Daha önce Red Bull ve MotoGP, NFT koleksiyonları serilerini duyurdular.  Tezos (XTZ) Blockchain, ilk Red bull ve McLaren ile büyük ortaklıklar kurdukları için şu anda yarış devleri için en popüler seçenekler arasında yer alıyor. En büyük avantajı Tezos Blockchain’in enerji açısından verimli ve yükseltilebilir ağı olması.

Konuyla ilgili açıklama yapan McLaren dünyanın en gelişmiş blok zinciri olan Tezos’u Resmi Teknik Ortağı olarak ağırlamaktan heyecan duyduklarını vurguladı. McLaren, F1, INDYCAR ve e-sporlarda bir dizi değiştirilemez token (NFT) oluşturmak için enerji açısından verimli ve yükseltilebilir Tezos ağını kullanacak.

Altcoin projeleri NFT yarışına girdi

NFT’ler, yarış şirketlerinin dünyaca ünlü anları pazarlaması ve dünya çapında izleyicilerle bağlantı kurması için harika bir yol. COVID-19 süreci de bunda özellikle etkili oldu. Covid-19 açık hava turnuvalarını kısıtladığından, organizatörler izleyicilerle iletişimde kalmanın giderek daha yenilikçi yollarını araştırıyor.

Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere NFT platformları son derece önem kazandığından Altcoin projeleri de NFT alanına kayıtsız kalamıyor. NFT platformları sunan Altcoin projeleri de bu sene özellikle fiyat artışı yaşadılar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Takip et

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Decentralized Gaming Platform DeFi11 Eyes Expansion After $3.5M Raise

CoinFlip Installs Its First Three Bitcoin ATMs in Alaska