in

Popüler Analistten Chainlink Tahmini: Bu Seviyeleri Göreceğiz!

Kripto para analisti Benjamin Cowen, en iyi oracle altcoin projesi Chainlink (LINK)’in kaderinin Bitcoin’e bağlı olduğunu söylüyor. Ancak analist, LINK’in bu döngüde 55 doları göreceğini belirtiyor.

Benjamin Cowen: Popüler altcoin LINK, Bitcoin oynaklığını sevmiyor

Popüler analist Benjamin Cowen, 463.000 YouTube abonesine, Bitcoin‘in piyasanın mevcut aşamasını yönlendirdiğini söylüyor. Analiste göre, Chainlink (LINK) diğer altcoin’ler gibi, başlangıçta BTC’nin geçen ay geri çekilmesine tepki verdi. Benjamin Cowen konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

LINK, Bitcoin oynaklığını sevmiyor. LINK, Bitcoin’in değişken olmamasını sever ve son zamanlarda Bitcoin nispeten değişken oldu. 10.000 dolardan 64.000 dolara çıktı, tekrar 30.000 dolara düştü, şimdi 37.000 dolardayız… Ne zaman bu oynaklık yatışsa, LINK’in toparlanmaya başlayabileceğini düşünüyorum. Ancak bu gerçekleşene kadar, sanırım bir süre beklememiz gerekiyor.

Benjamin Cowen: Genellikle Chainlink (LINK), yukarı doğru hareket eder

CoinGecko’ya göre LINK, yazım sırasında 22,5 dolardan işlem görüyor ve son iki haftada %22,4 düştü. Benjamin Cowen, oracle çözüm sağlayıcısının en sevdiği altcoin projelerinden biri olduğunu, çünkü “genelde zamana direndiğini” söylüyor. Benjamin Cowen konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Genellikle yukarı doğru hareket eder. Tabii ki düşüş dönemleri var… Ama genellikle yukarı doğru hareket ediyor, bu yüzden onu çok seviyorum. Bir hafta sonu falan pompalayan projelerin peşinden koşmayı sevmiyorum. Zamana meydan okuyan projelere bağlı kalmak istiyorum.

Benjamin Cowen: Bence LINK bu döngüde 55 doların üzerine çıkacak

Analist ayrıca, kripto paranın ani fiyat hareketinin çoğunun Bitcoin’in 20 haftalık SMA’sı (basit hareketli ortalama) ile olan ilişkisi tarafından belirleneceğine inanmasına rağmen, LINK üzerinde yükselişe devam ettiğini söylüyor. Benjamin Cowen konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence LINK bu döngüde 55 doların üzerine çıkacak. Bir soru, bu yaz yapacak mıyız? Bence buna bağlı. Bitcoin’in ne yaptığına bağlı olduğunu düşünüyorum. Bitcoin 20 haftalık SMA seviyesinin üzerindeyse, bence bu kesinlikle mümkün… LINK’in gülünç hamleler yaptığı dört duruma bakarsanız, 2018 yılının Ocak ayında, 2019 yılının Temmuz ayında ve ardından 2020 yılının Ağustos ayında ve sonra da burada 2021 yılının Mayıs ayındaydı…  Bu dördünde de Bitcoin’in boğa piyasası destek bandının üzerinde olduğunu biliyoruz.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, daha fazla altcoin tahmini için “Popüler Analist, Aldığı 8 Altcoin’i Açıkladı ve “Patlayacak” Dedi!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Takip et

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

TA: How Ethereum Close Below $2.3K Could Spark Larger Degree Decline

We Have Clean Energy for Bitcoin Mining, Says Miami Mayor