in

Gelecek Hafta Bitcoin ve Ethereum Bu Seviyelerde Olacak!

Fiyatın gerilemesinden bu yana Bitcoin, şu ana kadar düşmeye başladığı seviyelere yeniden gelemedi. BTC girişimlerde de bulundu ancak bu girişimler başarısızlıkla sonuçlandı. Ethereum fiyatında da benzer bir eğilim görüldü. ETH 2500 doların üzerine doğru hareket edemiyor. Düşüş eğilimine rağmen, yine de bir analist, her iki varlık için de çok verimli bir haftanın yaşanacağına inanıyor.

Bitcoin ve Ethereum için güzel bir hafta mı olacak?

Kripto para alanı birçok spekülasyon ve tahminle dolu. Ancak bazı analistler bu geri çekilmelerin geçici olduğuna kuvvetle inanıyor. Popüler analistlerden Galaxy, fiyatın önümüzdeki hafta hedefin üzerine çıkacağını öngörüyor. Analist, önümüzdeki 5 ila 7 gün içinde BTC fiyatının 42 bin dolar ve ETH fiyatının 3 bin dolar olacağını tahmin ediyor. Analistin bu tahmini, boğa rallisinin çok yakında devam etmesi için umutları canlı tutuyor. Ethereum (ETH) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Next week:

42,000 $BTC
3,000 $ETH

Screenshot it and remind me 5-7 days.

— Galaxy (@galaxyBTC) June 18, 2021

Kriptokoin.com olarak hatırlayacağınız üzere, önümüzdeki hafta sonu yaklaşmakta olan death cross hakkında uyarılarda bulunmuştuk. Ancak raporlara göre, bu ayın ilerleyen saatlerinde death cross gerçekleşebilir. Ancak death cross’un yoğunluğu henüz bilinmiyor. Yaşanacak olan death cross ilk defa yaşanmıyor. BTC fiyatı böyle bir durumla karşılaşıyor, ancak 2013’ten bu yana birçok kez hayatta kaldı. Her seferinde fiyat yaklaşık %70 düştü ve bir sonraki dipte eşit olarak geri geldi. Her seferinde geri çekilme periyotları death croos sürecinden önce ve sonra benzer bir duruma işaret ediyor.

Rekt Capital death cross konusunda uyarıyor

2019 ve 2020’de meydana gelen son death cross, daha önce olduğu gibi benzer bir etkiye sahip olmadı. Popüler bir analist olan Rekt Capital’e göre, yaklaşmakta olan death cross fiyatı 18.000 dolara kadar düşürebilir. Analistler, bir dizi tweet’te, Death Cross olayının fiyat üzerindeki etkisini açıklıyor. Analist ayrıca fiyatın kritik destek seviyelerinin 32 bin dolar ve 29 bin dolar olduğunu vurguluyor. Fiyat bu seviyelerin altına düşerse, death cross doğrulanmış olacak.

Here’s what I found really interesting when analysing the #BTC Death Cross across cycles:

“Once #BTC performs a Death Cross, there tends to be a similar retrace to the retrace that preceded the crossover”

Quick thread to illustrate these periods…#Crypto #Bitcoin

— Rekt Capital (@rektcapital) June 18, 2021

Piyasadaki düşüşten sonra, tüm kripto alanı, Bitcoin fiyatını ve Ethereum fiyatını bir sonraki seviyeye yükseltebilecek büyük bir atılım arıyor. BTC fiyatı yaklaşmakta olan death cross’u da atlatırsa, o zaman toparlanma yakın olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Takip et

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Bitcoin Mining Council: We Need To Tackle Negative Media Narratives

Japanese YouTuber Receives Warning from the FSA for a Crypto-Related Ad