in

Borsa Çökerken Bu 2 Varlık Parlayacak!

Usta bitcoin kâhini Mike McGlone, FED’in açıklamaları sonrasında önemli değerlendirmelerde bulundu. McGlone’un değerlendirmelerine bir bakalım

Fed’in açıklamaları sonrası McGlone’un Bitcoin ve Altın vurgusu

McGlone öncelikle FED’in gerçekten bir faiz artışı yapıp yapmayacağına vurgu yapıyor. Bu noktada Bitcoin ve Altın vurgusu yapan McGlone, hisse senedi piyasasının gelgitinin bir gün geri çekildiğinde bu iki varlığın yani Bitcoin ve Altın fiyatının parlayacağını ifade ediyor. Piyasanın FED’i fiyatlandırmaya en son 2013 yılında başladığını belirten McGlone o zamanlar S&P 500’ün daha fazla gergin olduğunu vurguluyor.  

McGlone isabetli yorumlarıyla tanınıyor

Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere Bloomberg analisti McGlone özellikle isabetli Bitcoin yorumlarıyla tanınıyor. McGlone’un Bitcoin’in 2020’nin başlarında 10.000 doları göreceğini belirtmesi kendisinin son derece güvenilir olmasını sağladı. Bu tahmininde yanılmayan Mike McGlone, geçtiğimiz aylarda Bitcoin fiyatı 9 bin dolar seviyesinde iken 12 bin doların müjdesini verdi ve bunu da bildi. Bunlar dışında analistin başka başarılı tahminleri de bulunuyor. Ocak ayı başlarında analist, BTC’nin 2021’de 50.000 doları göreceğini söyledi ve bu seviye Şubat ayının ortalarında Binance’de görüldü.

Şimdi analist net olarak önümüzdeki zaman dilimlerinde FED’in faiz yaklaşımının netice olarak BTC ve Altın’a yarayacağını iddia ediyor. Bakalım ilerleyen zaman dilimlerinde bu tahminin de gerçekleşip gerçekleşmeyeceği merak ediliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Takip et

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Uyarı: Kriptokoin.com’un haber içerikleri kaynak gösterilip, link verilmeden alıntı yapılamaz, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.

What do you think?

0 points
Upvote Downvote

Crypto-Powered Investing App SimpleFX Launches $50,000 “Euro 2021 Trading Cup”

Republican Congressional Committee to Accept Cryptocurrency Donations